Sihirli Nakliyat

Adem Yavuz Caddesi No:95 K:2 Konak İzmir
0(232) 489-2930
0(232) 489-2940
0(532) 740-2535

[email protected]

Sihirli Evden Eve Nakliyat Turizm Sanayi Limited Şirketi 1985'ten beri gelen birikimlerine dayanarak bütün dünyaya evden eve nakliyat hizmeti parolası ile siz değerli müşterilerine hizmet vermek için kurulmuştur.

Faaliyetlerimiz süresince bir çok müşterimizden ev ve ofis eşyalarının yurt içi ve yurt dışı nakliyelerinde gösterdiğimiz titiz, başarılı ve hızlı hizmetlerimizden dolayı sözlü ve yazılı olarak bir çok teşekkür aldık.

İmajanızın bütünlüğünü sağlayacak bir çalışma ve sizlere hizmet verebilmemiz için firmamıza imkan tanımanız dileği ile sizleri bekliyoruz.

Misyonumuz

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kaliteli hizmetler sunmaktır.

Hedefimiz, doğaya ve çevreye zarar vermeden, ilişki içinde olduğumuz kurum ve kişilerle çalışarak, hizmetlerimizi sadece ve sadece bulunduğumuz şehir veya ülkeye değil tüm dünyaya yaymaktır.

Vizyonumuz

Sihirli Nakliyat ailesi olarak faaliyetlerimizde modern teknolojiyi kullanarak, sürekli kendimizi inceler, gerekli kritikleri gözden geçirir, değerlendirir ve eksik yönlerimizi iyileştirip, geliştirerek kendi kendimiz ile rekabet ederiz.

Personelimiz çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterip, hiç bir kaynağı israf etmeden modern tasarruf ilkelerine uyarız.

Kanunların öngördüğü hukuki, idari ve mali zorunlulukları tamamını zamanında gerçekleştirip, iş ve toplum ahlakı kuralarına titizlikle uyarız.