Matematik Fen Evi

Mustafa Kemal Caddesi No:123 K:1 D:2 Özkanlar Bornova İzmir
0(232) 342-7001
0(553) 578-0517
0(553) 578-0516

[email protected]

Eğitim bireyde istendik davranış değiştirme sürecinin adıdır. Eğitim aynı zamanda yaşantılar yoluyla ,deneyerek, yaşayarak kendi bilişssel algılamasını oluşturma sürecidir. Her iki durumda da merkezde öğrenci olduğunu düşünürsek öğrencilere iyi bir rehber olma durumundayız. Bir bireyin başarılı olabilmesi için öğretimden önce öğrencinin eğitim hazırbulunuşluğunu kazanması gerekir. 

Bu yüzden yaklaşık on yıldır Akademi Matematik Fen Evi ailesi olarak öğrencilerimize ilk önce eğitim düzeyinde (Derse ilgi,Dikkat Problemleri,Sosyal İletişim Becerisi,Rehberlik) destek olup Öğretim kademesinde işimizi kolaylaştırıyoruz. Uzman kadromuz ,samimi birebir ilgimiz,kaliteli rehberliğimiz ile öğrencilerimizi başarılara ulaştırmada diğer arkadaşlarından bir adım önde hazıramayı amaçlıyoruz.

Öğrencilerimiz bizimle beraber oldukları her zaman içerisinde yerine göre öğretmen yerine göre arkadaş olduğumuzu  hissedecekleri bir eğitim öğretim ortamı hazırlayarak hep birlikte ülkemize katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

BAŞARILARINIZI BU ÇATININ ALTINDA KAZANMAK İSTİYORSANIZ SİZLERİ MİSAFİR ETMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ. SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA

AKADEMİ MATEMATİK FEN EVİ